Професія It-рекрутер: Як Освоїти Та Скільки Можна Заробляти

Рекрутер не оцінює претендентів на роботу інтуїтивно та поверхнево, а застосовує для цього оптимізовані методи. ❇️ На тебе чекають 3 живі онлайн-заняття від досвідченого спеціаліста, який допоможе розібратися у всіх темах. У статті Роман розповідає, що треба знати, щоб розпочати кар’єру в Salesforce, чи важливо мати багато сертифікацій і які ролі в Salesforce найпотрібніші. Фахівець із мобільного розроблення для Apple Ярослав Вишняк має понад 5 років комерційного досвіду в професії. Він працював у шведській компанії Beetroot, стартапі OneSurgery, українському стартапі AgroOnline та одному з найбільших у світі гемблінгових брендів 888Holdings. Аня понад 3 роки спеціалізується на просуванні застосунків і знає все про те, як забезпечити органічний приріст користувачів осторонь.

ІТ Рекрутер – це спеціаліст із пошуку талановитих кадрів та їх залучення для роботи в ІТ-компанії. Провести пошук та відбір кандидатів, співбесіду з кожним, ознайомити з умовами співпраці та запропонувати місце в компанії – ключові задачі рекрутера. Аналіз вакансії (Job analysis), Пошук (Sourcing), Відбір (Selection and Recruitment) – три кити, на яких тримається робота такого спеціаліста.

Для ефективної організації процесу роботи всередині команди рекрутери використовують такі інструменти як Jira, Trello, Asan. Вони допоможуть майже на всіх етапах найму працівників. Коли у компанії з’являється необхідність у нових технічних спеціалістах, команда рекрутингу отримує запит (в нашій компанії це відбувається у вигляді тікету в Jira) на нову позицію. Як тільки вакансію відкрито, я починаю досліджувати та аналізувати ринок. Тут важливо зрозуміти для себе, якого спеціаліста ми шукаємо (як за hard, так і delicate скілами).

Про професію IT recruiter

Про професію DevOps розповідає Олег Миколайченко, SQUAD, Head of Infrastructure.

Місце Роботи

Тому над своїми hard навичками потрібно постійно працювати і цікавитись розвитком технологій. Рекрутер повинен бути цікавим і розумним співрозмовником. Для мене, як спеціаліста, дуже важливо розуміти, про що говорять кандидати, а також мати змогу вести з ними діалог на базові технічні теми.

Про професію IT recruiter

Це абсолютно різні позиції, але їх виправдано плутають. У невеликих компаніях ейчар справді відповідає за весь процес найму – від пошуку до адаптації нового працівника. Діджитал-маркетинг й SMM висувають рекрутинг на новий рівень, де неможливо обмежитися публікацією вакансій лише на профільних майданчиках. У цьому їм завжди готові допомогти колеги з маркетингового відділу. Пандемія, локдауни, а нині й війна диктують нові умови для сфери. За даними Jobbatical, 5 хвилин відеоінтерв’ю прирівнюється до анкети з 200 питань.

Профессиональные Уровни It-ректутеров

Увійти в IT без вміння писати код — один з найпопулярніших запитів українців від початку пандемії та буму віддаленої роботи. Серед професій, які користуються у шукачів найбільшим попитом та наразі мають чи не найвищу конкуренцію серед молодих спеціалістів, — рекрутер. Так, як і в аутсорсингових компаніях, рекрутери в агентстві отримують бонус за виконання KPI, закриття позицій та невелику ставку.

Про професію IT recruiter

По секрету розповімо, команда skillsetter запустить курс з рекрутингу та сорсингу вже в грудні. Курси побудовані в форматі симуляції з максимальною кількістю практики. В кожному розділі ви вирішуватимете завдання, які можуть виникнути під час роботи рекрутером.

Заработная Плата

Крім того, є прямий доступ до hiring manager’a і можливість вплинути на умови вакансії. Якщо потрібно уточнити деталі проєкту, переосмислити зарплатну вилку — внутрішній рекрутер швидко з цим впорається. Найчастіше достатньо пройти курси з рекрутингу чи сорсингу, щоб почати кар’єру. IT-компанії інколи пропонують свої курси з великою кількістю практики. Найталановитішим пропонують оффер уже після закінчення навчання. Знайомство з кандидатом рекрутер починає з телефонної співбесіди.

Крім того, вагоме значення мають уважність і скрупульозність. Кожна проґавлена деталь або легковажне ставлення до завдання може обернутися великим репутаційним провалом — не тільки для фахівця, а й для компанії. На плечах рекрутера чимало дрібних задач (звичайно, є глобальні, головні і великі задачі, але зараз не про них).

Своїм досвідом та оглядом ділиться Владислав Бровко, Team Lead у команді SEO-спеціалістів у компанії Parimatch Tech. Новачків в цій сфері приваблює її динамічність, можливості розвитку і зарплати. До прикладу, за даними Djinni за 2021 рік, в HR-напрямку в IT можна заробляти до $4 000. Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш досвід роботи з сайтом.

  • У статті Роман розповідає, що треба знати, щоб розпочати кар’єру в Salesforce, чи важливо мати багато сертифікацій і які ролі в Salesforce найпотрібніші.
  • Так, наприклад, в продукті Senior-рекрутер буде знати нюанси роботи з різними вакансіями в JavaScript і віртуозно обирати компанії-донори для проєкту.
  • Власне “рекрутинг” спочатку означав вербування на військову службу.
  • Concept Artist та ілюстратор Денис Циперко працює у професії вже понад сім років.
  • В останньому напрямку більше можливостей для професійного та кар’єрного розвитку.

IT-рекрутер знає, де шукати кандидатів (від Djinni до Github), як правильно з ними спілкуватися та зацікавити пропозицією. Крім того, що рекрутер шукає кандидатів та проводить з ними співбесіду, він спілкується з менеджерами та замовниками, а також готує аналітику та звітність. IT-рекрутер (IT / Tech recruiter) — фахівець, який займається добором та найманням розробників, QA та інших тех. Він регулярно спілкується з hiring manager, проводить технічні пре-скринінги, аналізує навички кандидатів та їхню відповідність до вимог замовників.

Робота З Вакансією: Далі Починається Пошук Спеціалістів

Якщо ти гуманітарій і тобі подобається комунікувати з людьми — сфера IT-рекрутингу твій ідеальний варіант. Це перспективний та цікавий шлях для всіх, хто бажає поєднати свої навички рекрутингу зі світом технологій. В мої it recruiter вакансии обов’язки також входить знаходити/генерувати нові канали пошуку, це дуже важливо, особливо для такої творчої сфери як GameDev. Пошук починається зі звичайного сорсингу, оцінки профілів кандидатів на різних порталах.

У тебе є унікальна можливість спробувати свої сили в цій сфері без жодних фінансових витрат. Попри безліч тренінгів з історіями успіху у відгуках на сайті, здобути професію IT-рекрутера не так і просто. Більша частина курсів на ринку зорієнтована на те, щоб удосконалити вже наявні навички, а не будувати кар’єру з нуля. Так, наприклад, в продукті Senior-рекрутер буде знати нюанси роботи з різними вакансіями в JavaScript і віртуозно обирати компанії-донори для проєкту.

Професія IT-рекрутера тільки-но набирає популярність. Рекрутингу не навчають в університеті, якісних курсів мало на ринку. Тому ми вирішили розібратися, як рости в рекрутингу і з перших вуст дізнатись про особливості роботи в IT-рекрутинговій компанії. ITExpert — українська IT-рекрутингова компанія, яка вже більше 6 років на ринку. Кожний рекрутер команди проходить довготривале внутрішнє навчання за технологіями, структурою ринку IT, консультується з ментором. Ми запитали у трьох спеціалістів ITExpert, чому вони обрали кар’єру в IT-рекрутинговому агенстві і чому їх так приваблює ця сфера.

Сорсинг, співбесіди, відгуки, формування фідбеків — все це може відбуватися одночасно. Необхідно вміти правильно розподілити час, а також не забути про «дрібні», але вкрай важливі задачі. Робота з людьми часто «дарує» несподівані моменти і рекрутер https://wizardsdev.com/ повинен залишатися в «холодному розумі», а також вміти виходити зі стресових ситуацій. На мою думку, завжди необхідно залишатися професіоналом. Також без базових технічних знань рекрутеру важко зрозуміти, якого спеціаліста він/вона взагалі шукає.

Loaded Functions: 49